Крупи – це той універсальний продукт, який купують та додають до свого раціону практично всі групи споживачів, від молодих мам з дітьми до пенсіонерів. Тож якщо Ви – власник магазину, супермаркету або закладу громадського харчування, потурбуйтесь про те, щоб у асортименті Вашого закладу було якомога більше якісних круп. Купити крупи відмінної якості можна у виробника Чудо-Нива. Це компанія, яка уже 22 роки успішно працює на ринку продтоварів та реалізовує сипучі продукти харчування та бакалійні товари як власного виробництва так і від інших українських торгових марок. Закуповувати продукти оптом від виробника – найвигідніший та найпростіший спосіб поповнити запаси свого магазину або закладу громадського харчування!

Споживачі найчастіше віддають перевагу таким видам круп:

  • гречана;
  • вівсяна;
  • пшоняна;
  • кукурудзяна;
  • пшенична;
  • рис.

Зупинимося детальніше на деяких з цих видів круп та поговоримо про їх користь та особливості приготування.

Гречана

Кожен українець, згідно статистики, з’їдає за рік близько 3,5 кг гречки. Найчастіше гречка йде на приготування гарнірів. Ця крупа входить до основного споживчого кошику, її активно закуповують українські домогосподарства, в тому числі й про запас.

Для реалізації у продуктових магазинах закуповують такі види гречки:

  • пропарена: пройшла термічне пропарювання з тиском;
  • зелена: без термообробки, не містить у своєму складі глютену;
  • гречаний проділ (січка): це ядро гречки, яке роздроблюється на дрібніші частини.

Чому гречка така популярна серед споживачів? Це лідер серед круп за вмістом вітамінів групи B. Саме ці вітаміни сприяють покращенню стану шкіри, волосся та нігтів. Вони відіграють важливу роль у процесі кровотворення, роботі травної, серцево-судинної та імунної системи.

Гречку готують як традиційним способом у каструлі з додаванням води, так і у мультиварці, пароварці та духовці. Найкраще гречка смакує з м’ясом, грибами та овочами.

Вівсяна

Цільнозернова вівсяна каша дуже корисна, адже в її складі – клітковина, білки, антиоксиданти, а також велика кількість мікроелементів.

Види вівсяної крупи:

  • цільнозернова;
  • пластівці;
  • плющена вівсяна крупа.

Українці часто готують вівсянку на сніданок разом з молоком, медом та сухофруктами. Проте це не єдина можливість додати до свого раціону цей продукт. Вівсяну кашу також можна заправляли сіллю та подавати як гарнір, а також додавати до супів, смузі та кисломолочних продуктів.

Пшеничну

Купуючи крупу оптом, не забувайте про мелене насіння пшениці. Велика кількість споживачів віддає перевагу пшеничній каші, адже вона містить чимало вітамінів, клітковини та білка. Перед Великоднем не забудьте подбати про наявність у Вашому закладі цілого зерна пшениці, з якого на свято готують кутю.

Також буде цікаво:   Разнообразные модели женских рюкзаков

З пшениці роблять ще 2 види крупи:

  • булгур;
  • кус-кус.

Кус-кус стає все більш популярнішим серед українців завдяки швидкому та простому приготуванню. Його достатньо вкинути у окріп та настояти впродовж 5-ти хвилин, і каша буде готова. Готовий кус-кус можна подавати з сухофруктами, зеленню, грибами, овочами та будь-яким видом м’яса.

Рис

Фактично рис – на І-му місцю серед круп у раціоні українців. В середньому кожен українець з’їдає близько 5 кг рису на рік. Однозначно варто купувати цю крупу оптом, адже вона користується найбільшою популярністю серед споживачів.

Є такі види рису:

  • за формою: довгозернистий, круглий, середній;
  • за видом обробки: пропарений, шліфований (білий), нешліфований (коричневий).

Рис містить вітаміни групи В, амінокислоти, ряд макро- та мікроелементів, а також білок. У рисі немає глютену, тому він чудово підходить для людей, у яких є алергія на глютен.

Важливо, щоб окрім круп споживачі також могли купити олію, сіль, цукор та інші бакалійні товари у Вашому магазині: чим ширший буде асортимент, тим більша кількість клієнтів буде відвідувати Ваш заклад.

А купувати сипучі продукти харчування, бакалійні товари оптом найвигідніше на оптових базах продуктів харчування. Знаходьте надійних постачальників та налагоджуйте довгострокову співпрацю!