Канцелярські товари використовуються всюди – вдома, в школі, інститутах, в офісах і державних установах. Ми з дитинства вчимося читати, писати і малювати , і без письмового приладдя сучасній людині не обійтися.

З Стікер можна значно заощадити і купити всі необхідні канцтовари оптом. Навіть з появою і поширенням комп’ютерів значення таких товарів не зменшилася – ручки, олівці, зошити і блокноти, папки, ножиці, калькулятори – все це так само потрібно для навчання і щоденної роботи в офісі.

Як вдома, так і в офісі важливо облаштувати так своє робоче місце, щоб все необхідне було під рукою – щоб можна було зробити вчасно потрібні замітки, порахувати на калькуляторі прибуток або витрати, знайти важливі документи, акуратно складені в файли і папки. Особливо, якщо ви працівник офісу, то розумієте, наскільки важливо вчасно закуповувати канцелярські товари, адже іноді вчасно не записана інформація або втрачений документ дуже важко відновити.

Всі канцелярські товари в залежності від застосування поділяються на такі види:

  •  Товари для письма – до цього виду канцтоварів ми відносимо ручки, олівці, фломастери, маркери. Ручки можна вибрати як кулькові, так і гелеві. Кольорові ручки і маркери дуже зручні для ведення конспектів і щоденників.
  •  Товари для креслення – лінійки, циркулі, транспортири, стірательние гумки. Такі канцтовари стануть в нагоді не тільки в школі чи інституті, а й дизайнерам, кресляра, будівельникам;
  •  Товари для малювання – альбоми, фарби, пензлі – як в садок, так і в школу, а також всім, хто займається малюванням;
  •  Товари для школи – зошити, щоденники, блокноти, пенали. Сучасним школярам і студентам не обійтися без таких канцтоварів;
  •  Товари для офісу – скріпки і скоби, степлери, папір для записів і заміток, дироколи, папки, калькулятори, коректори і так далі.

Канцтовари виготовляють з різних матеріалів – це дерево (олівці, лінійки), пластмаса (стакани, підставки), метал (скріпки, скоби, ножиці, кліпси).

Широкий асортимент канцтоварів на всі випадки життя, прийнятна ціна, можливість кур’єрської доставки – це переваги магазину Стікер.

Також буде цікаво:   Как подарить ребенку счастливое детство