Міжнародна IT-компанія GlobalLogic запускає безплатний курс IT Switch, який допоможе українцям без спеціалізованої освіти отримати базові технічні навички та розпочати карʼєру в IT. 

Онлайн-курс із менторами та тренерами GlobalLogic створили саме для тих людей, які хочуть змінити професію. У межах курсу учасники вивчатимуть архітектуру апаратного та програмного забезпечення, теорію алгоритмізації та кодування, особливості застосування різних мов програмування. Також експерти познайомлять їх з ІТ-професіями, дадуть поради та допоможуть обрати найбільш відповідний напрям.

«Ми розуміємо складну ситуацію українців, які втратили роботу. Багато з них прагнуть стати частиною стабільної та перспективної галузі, але не мають технічної бази. Ми хочемо допомогти їм у цьому. Матеріали курсу можна буде використовувати для подальшого навчання чи навіть технічних інтерв’ю», — зазначає Євген Сакало, керівник університетської програми GlobalLogic в Україні.

Заняття, які проводитимуть тричі на тиждень, почнуться 14 червня і триватимуть 1.5 місяці. Реєстрація на програму вже відкрита.

Студенти, які успішно завершать навчання, отримають сертифікат від GlobalLogic.

Також буде цікаво:   Samsung Galaxy S8 неймовірно сильно впав в ціні