Ні для кого не є секретом, що процес прання полягає у видаленні
бруду в тканині за допомогою води і миючого засобу. Але це не завжди так, химчистка в Киеве надають послуги очищення тканин без використання води. Так чим же відрізняється хімчистка від звичайного прання?

хімчистка

Хімчистка пропонує своїм клієнтам сухе прання. Цю технологію застосовують для тих тканин, які під час очищення не повинні мати контакту з водою (шкіряні вироби, пух, пір’я, вироби з вовни). Хімічні пральні в своїй переважній більшості обслуговують індивідуальних клієнтів і рідко працюють в промислових масштабах.

Як працює процес хімічного очищення?

  • підготовка одягу для хімічної очистки;
  • попереднє видалення плям;
  • чистка;
  • віджимання;
  • сушка за допомогою спеціальних сушарок;
  • формування, т. е. повернення первісної форми одягу на спеціальних манекенах з використанням регулятора пара і подачі холодного і теплого повітря;
  • прасування;
  • обробка;
  • упаковка.

Під час очищення одяг поміщають в спеціальний агрегат і в комп’ютер вводять відповідну програму. Первинна технологія хімічної очистки полягає в обробці одягу органічним розчинником, який розчиняє бруд і плями. Залежно від заданої програми в процесі сухого прання може використовуватися багаторазове використання розчинника. Весь процес хімчистки це процедура закрита і повністю автоматизована.

Сучасне обладнання володіє практично необмеженими можливостями прання з автоматичним контролем вологості і температури, і є надзвичайно ефективним і економічним.

Про що потрібно пам’ятати, віддаючи улюблений костюм в хімчистку?

Чим швидше ви принесете забруднений одяг в хімчистку, тим більше шансів на видалення всіх плям і забруднень. Видаляються плями від поту на шовку або старі плями від фарби для волосся на шерсті майже неможливо видалити. У першому випадку суміш поту з хімічними речовинами, що містяться в дезодорантах пошкоджує тонкі волокна шовку, в іншому – частинки фарби проникають глибоко в волокна залишаючи на поверхні тканини смуги.

Поясніть фахівцям причину появи плям. Це полегшить їх роботу і позбавить від непотрібних експериментів з чутливою тканиною.

Навіть якщо здається що оновлення потребує тільки куртка вашого костюма, віддавайте в чистку весь комплект. Результатом втручання в структуру тканини може бути невелика зміна кольору, так що потрібно зберегти гарантію того, що після декількох прань всі частини костюма збережуть ідентичний відтінок.

Не варто забувати, що чистка чищенням, але найкращий ефект досягається завдяки регулярному і правильному догляду за одягом, який починається вже в момент правильногоЧим відрізняється хімчистка від звичайного прання? зберігання.

Також буде цікаво:   Якщо вас затопили сусіди