Великі оновлення Redstone 4 і Redstone 5, які вийшли в 2018 році для Windows 10, виявилися настільки провальними, наскільки це було можливо. Компанія Microsoft перестала пильно стежити за якістю програмного забезпечення для електронних пристроїв, що працюють під управлінням «десятої» вінди, а відбувається це виключно через те, що вже в травні нинішнього року публіці покажуть нову ОС, яка замінить собою стару. Остання в фінальному стабільному вигляді вийшла в 2015 році, а з тих пір пройшло вже майже чотири роки.

Йдеться про Lite OS, тобто абсолютно новій операційній системі Microsoft, на яку компанія витратила багато часу і сил. Очікується, що відразу після презентації відбудеться реліз її тестових збірок, тоді як фінальна стабільна версія побачить світ у другій половині нинішнього року. Новітнє програмне забезпечення отримає масу різних нововведень, починаючи від більш високої швидкості роботи і закінчуючи оновленим інтерфейсом. Нова розробка замінить собою стару, якою є Windows 10.

Все вказує на те, що десята «вінда» припиняє своє існування, тому як вже незабаром її замінять, а з моменту анонса Lite OS вся увага Microsoft буде приділятися виключно новій операційній системі, тоді як про Windows 10 все швидко забудуть. Добре це чи погано – кожен повинен вирішувати сам, але це, напевно, залежить від того, що буде представляти із себе нова ОС, і настільки хорошою вона виявиться, щоб замінити собою різні версії Windows, випущені на ринок за останні десятки років.

Також буде цікаво:   Microsoft розповіла про нову консолі Xbox Project Scarlett