Відомо, що операційна система MIUI 11 вийде в нинішньому році, а принесе вона разом з собою нативну підтримку темного інтерфейсу, оновлений зовнішній вигляд всього стандартного програмного забезпечення, новий покращений екран блокування, значне поліпшення якості фотографій за рахунок нових алгоритмів, відчутний приріст в часі автономної роботи, а також ряд нових функцій і можливостей, яких до цього самого моменту в смартфонах Xiaomi ніколи не було. Оновлення до нової ОС отримають більше трьох десятків моделей телефонів.

Не можна не помітити, що Xiaomi вже офіційно представила публіці прошивку MIUI 11, однак вона лише підтвердила її розробку і назву, а було все це в січні нинішнього року. 3 березня 2019 року, в мережі з’явився повний список смартфонів бренду, які будуть оновлені до даної операційної системи. Очікується, що її перша тестова збірка стане доступна для завантаження і установки всім бажаючим в травні-червні, тоді як фінальний стабільний білд побачить світло в серпні-вересні, тобто через кілька місяців після початку тестування.

Вдалося з’ясувати, що до MIUI 11 будуть оновлені смартфони Xiaomi Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Pro, Redmi Note 6 Pro, Redmi S2, Redmi Note 7 Pro і Redmi Note 7. Крім того, розраховувати на реліз нової операційної системи можуть володарі моделей Mi 9, Mi 9 SE , Mi 9 Pro, Mi 9 EE, Mi Mix 3, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 EE, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi 6, Mi 6X, Mi Note 2, Mi Note 3, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5с, Mi 5X, Mi Max, Mi Max 2, Mi Max 3 і Mi Play.

На додаток до цього, прошивку MIUI 11 абсолютно точно отримають Black Shark, Black Shark Halo і Pocophone F1. Мінімальною версією операційної системи для даного програмного забезпечення стане Android 7.1 Nougat від Google, але Xiaomi абсолютно точно постарається використовувати новітню ОС, щоб забезпечити кращий користувальницький досвід.

Також буде цікаво:   Какая перспективная криптовалюта будет расти?