Ці чотири кроки допоможуть налаштуватися на позитивний лад і подивитися на все під іншим кутом.

  1. Обмірковувати свої життєві цілі

Частіше нагадуйте собі, що мета життя – це не працювати по 10 годин на день п’ять днів на тиждень, щоб потім вийти на пенсію і переїхати куди-небудь. Справжня мета – виявити своє покликання і насолоджуватися кожним кроком на шляху до нього. Зрештою, те, що залишиться після вас, буде зводитися до двох питань: «Як я вплинув на життя інших людей?» і «Чому я служив і що зробив?».

  1. Зупиняти негативні думки

Життя періодично буде підкидати труднощі і несправедливі ситуації. У таких випадках важливо не зациклюватися на негативі, щоб не прокручувати раз за раз свої тривоги, сумніви і погані передчуття. Адже різниця між успішними людьми і іншими в тому, як довго вони шкодують себе.

Беріть приклад з перших: знову встаньте на ноги, адаптується, вийміть з невдачі урок і використайте. І не дивіться на минуле. Таке мислення звільнить вас від задушливого почуття провини і аналітичного паралічу.

  1. Ділитися радістю з іншими

Ми постійно чуємо новини про щось погане і іноді не потонути в негативі досить складно. Візьміть за правило повідомляти друзям, рідним і колегам щось хороше. Вчені довели, що розповідати про радісні події, які відбуваються з вами, – це шлях до щастя. Ті учасники дослідження, які принаймні двічі на тиждень ділилися позитивним досвідом з іншою людиною, були більш задоволені своїм життям. Спробуйте і ви.

Використовуйте будь-яку можливість, щоб поділитися чимось радісним: мотивуючою цитатою, забавною картинкою, цікавою історією, жартом, корисною книгою, статтею або просто гарною новиною. Це підніме іншій людині настрій, а відповідна реакція надихне і вас.

  1. Спілкуватися з позитивними людьми

Вічно незадоволені люди, як непрохана хвороба, заражають усіх навколо своїм настроєм. А від негативного мислення збільшується рівень стресу і тривоги, знижується відчуття щастя.

Під час спілкування звертайте увагу на те, як люди сприймають навколишній світ. Якщо для когось стакан наполовину порожній і людина завжди бачить тільки погане, намагайтеся проводити з цією людиною менше часу. Більше спілкуйтеся з тими, хто готовий вас підтримати і надихає вас, а не тягне вниз.

Також буде цікаво:   Чому українці їдуть жити за кордон