Якщо перед Новим роком ви склали собі список цілей, але справи не дуже-то просунулися, саме час виправити ситуацію.

1. Проведіть переоцінку

Швидше за все, була якась причина, по якій ви закинули цілі. Подумайте, чому це сталося і чого ви хочете домогтися тепер. Велика частина роботи – це поставити правильну мету.

  • Переконайтеся, що це актуальна для вас мета і зараз відповідний момент для її реалізації.
  • Подумайте, чи є у вас час на її досягнення.
  • Прослідкуйте, щоб вона не йшла врозріз з вашими цінностями.

Іноді ми вибираємо цілі, тому що всі так роблять. Але ви не досягнете успіху, якщо в даний момент ця мета просто не ваша.

2. Використовуйте дедлайн як мотивацію

Коли час обмежений, ви реалістичніше оцінюєте свої можливості. Подумайте, чого хочете досягти до кінця року. Що здається здійсненним і захоплюючим, а що непосильним? Відповідь на це питання допоможе зрозуміти, на чому зосередитися.

3. Задійте силу звички

Щоб рухатися до мети протягом року або більше, потрібно прикладати багато зусиль і мати залізну дисципліну. Полегшите собі задачу, змусивши звички працювати на результат.

Пам’ятайте, що цілі повинні бути конкретними, вимірними, досяжними, актуальними і обмеженими за часом. Подумайте, що вам потрібно робити щотижня, щоб досягти бажаного. Який результат ви хочете отримати?

4. Витрачайте час і сили з розумом

Навчіться делегувати деякі завдання і займатися тільки найголовнішим.

Відстежите, в який час ви працюєте найкраще, і присвятіть його справам, які вимагають від вас особливої ​​продуктивності або творчого підходу. І не сваріть себе за те, що доводиться починати все спочатку. Не витрачайте на це енергію, краще направте її на досягнення мети.

Також буде цікаво:   10 перевірених способів підняти собі настрій