Якщо перед Новим роком ви склали собі список цілей, але справи не дуже-то просунулися, саме час виправити ситуацію.

1. Проведіть переоцінку

Швидше за все, була якась причина, по якій ви закинули цілі. Подумайте, чому це сталося і чого ви хочете домогтися тепер. Велика частина роботи – це поставити правильну мету.

  • Переконайтеся, що це актуальна для вас мета і зараз відповідний момент для її реалізації.
  • Подумайте, чи є у вас час на її досягнення.
  • Прослідкуйте, щоб вона не йшла врозріз з вашими цінностями.

Іноді ми вибираємо цілі, тому що всі так роблять. Але ви не досягнете успіху, якщо в даний момент ця мета просто не ваша.

2. Використовуйте дедлайн як мотивацію

Коли час обмежений, ви реалістичніше оцінюєте свої можливості. Подумайте, чого хочете досягти до кінця року. Що здається здійсненним і захоплюючим, а що непосильним? Відповідь на це питання допоможе зрозуміти, на чому зосередитися.

3. Задійте силу звички

Щоб рухатися до мети протягом року або більше, потрібно прикладати багато зусиль і мати залізну дисципліну. Полегшите собі задачу, змусивши звички працювати на результат.

Пам’ятайте, що цілі повинні бути конкретними, вимірними, досяжними, актуальними і обмеженими за часом. Подумайте, що вам потрібно робити щотижня, щоб досягти бажаного. Який результат ви хочете отримати?

4. Витрачайте час і сили з розумом

Навчіться делегувати деякі завдання і займатися тільки найголовнішим.

Відстежите, в який час ви працюєте найкраще, і присвятіть його справам, які вимагають від вас особливої ​​продуктивності або творчого підходу. І не сваріть себе за те, що доводиться починати все спочатку. Не витрачайте на це енергію, краще направте її на досягнення мети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.