Для українців запускають безплатний STEM-курс, який створили за участі науковців із NASA, Оксфордського, Кембриджського й Гарвардського університетів.

Курс спільно створили благодійна організація Zalli Foundation, ГО We Speak Science і ГО STEM is FEM.

ЩО ВИКЛАДАТИМУТЬ?

До програми ввійшли заняття з клітинної біології, космічної біології й аналітики даних.

За словами організаторів, формат навчання побудований на принципах освітнього процесу в Оксфорді й Гарварді. Слухачі курсу також зможуть поспілкуватися із запрошеними вченими й студентами з інших країн.

Крім навчання, пропонують взяти участь у STEM-змаганнях, які оцінюють академіки з університетів Ліги плюща й конкурсі Space, у журі якого входять науковці, які пройшли навчання в NASA.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

3-тижнева програма викладається англійською й стартує 27 лютого. Подати заявку на навчання можна до 20 лютого за цим посиланням.

Взяти участь може будь-який українець віком від 16 років. Це курс-введення в спеціальність, а тому професійний бекграунд не обовʼязковий.

До занять можна долучитися онлайн. Якщо такої можливості немає, матеріали можна переглянути в будь-який зручний час на платформі Insendi. У кінці програми учасники отримають сертифікат про проходження STEM-курсу.

Також буде цікаво:   У Чорнобилі створили найбільшу діджитал-скульптуру