Про плани на випуск складного смартфона Apple поки нічого невідомо, але це не заважає ентузіастам фантазувати на цю тему. Можливий дизайн такого iOS-гаджета демонструє один зі свіжих концептів, натхненний Samsung Galaxy Fold. Назва у нього відповідна – iPhone X Fold.

Пристрій представлений в тому ж форм-факторі «книжки» з двома різними дисплеями. Перший, розміщений на зовнішній поверхні, має співвідношення сторін 1:3, а внутрішній – 2:3.

У складеному вигляді це дуже витягнутий iPhone з традиційним вирізом, а в розкладеному – компактний безрамковий iPad з отвором в екрані під селф-камеру. Відповідно, в першому випадку запускаються відображаються з інтерфейсом під смартфон, а в другому – під планшет.

Крім того, iPhone X Fold можна використовуватися в напіврозкритому вигляді, де на одній половині великого дисплея відображається віртуальна клавіатура, а на другий – область введення тексту. У цьому режимі можна писати замітки, листи або ж працювати з офісними документами.

Поки такий гаджет є лише фантазією, однак якщо інтерес до складних пристроїв буде досить високий, Apple цілком може випустити свій смартфон, що перетворюється в планшет.

Також буде цікаво:   Xiaomi створила новий ігровий смартфон і першу ігрову приставку