Минулого тижня компанія Oppo повідомила про те, що вона піднімає ціни на недорогі смартфони Realme в Індії. На вихідних керуючий директор Xiaomi в Індії Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain) підтвердив, що компанія також підвищує ціни в регіоні.

В якості головної причини він назвав падаючий курс національної валюти, додавши, що Xiaomi не збирається заробляти більше на підвищенні цін. Компанії просто потрібно компенсувати збільшені витрати.

З ПОЧАТКУ ЦЬОГО ІНДІЙСЬКА РУПІЯ ПОДЕШЕВШАЛА ЩОДО АМЕРИКАНСЬКОГО ДОЛАРА НА 15 ВІДСОТКІВ, В РЕЗУЛЬТАТІ ЧОГО НАШІ ВИТРАТИ ІСТОТНО ЗРОСЛИ. ТОМУ МИ КОРИГУЄМО ЦІНИ. МИ НАМАГАЄМОСЯ ЗАВЖДИ ВСТАНОВЛЮВАТИ ЧЕСНІ ЦІНИ!

МАНУ КУМАР ДЖЕЙН

Поки що ціни підняли на смартфони Xiaomi Redmi 6 і Xiaomi Redmi 6A, телевізори Mi LED TV 4C Pro 32 і Mi LED TV 4A Pro 49, а також портативні акумулятори Mi Powerbank 2i.

Логічно припустити, що в країнах зі слабкою економікою найближчим часом може повторитися аналогічна ситуація.

Незважаючи на те, що Xiaomi Redmi 6 і Xiaomi Redmi 6A рекламуються під слоганом Made for India by Indians, в смартфонах багато імпортних комплектуючих, які подорожчали через падіння рупії.

Також буде цікаво:   Британським фінтех-проектом Дубілета зацікавилася Mastercard