Як зареєструватися в Інстаграм. В останні роки соціальна мережа Instagram отримала величезну популярність як серед власників продукції компанії Apple, так і серед всіх інших. Спочатку вона була призначена виключно для власників мобільних пристроїв, проте з часом стала поширюватися і на персональних комп’ютерах. Отже, давайте розберемося, як зареєструватися в цій досить своєрідній соціальній мережі і як нею користуватися.

Реєстрація в Instagram через мобільний пристрій

На початковому етапі, незалежно від платформи, на якій працює ваш смартфон, вирушаємо до магазину додатків: Apple Store для IPhone або Google Play для Android. Далі, вводимо в пошуку Instagram і встановлюємо додаток на пристрій. Після цього, запускаємо додаток і переходимо безпосередньо до реєстрації.

На початковому етапі вам достатньо заповнити кілька полів, зокрема, електронна адреса, логін (ваш нік в соціальній мережі ), пароль і, за бажанням, номер телефону. Також необхідно вибрати аватарку, яка буде відображатися на вашій сторінці. На цьому реєстрація завершується, і ви можете увійти в соціальну мережу.

Реєстрація в інстаграм з комп’ютера

Відразу варто обмовитися, спеціального інстаграма для комп’ютера не існує. Фактично, спробувавши зареєструватися у цій соціальної мережі не через мобільний пристрій, ви просто потрапите на її офіційний сайт з пропозицією авторизуватися. Крім того, не можна з комп’ютера додавати і фотографії на сайт – всі основні дії здійснюються тільки зі смартфонів і планшетів.

Однак існує обхідний шлях, завдяки якому реєстрація в інстаграм з комп’ютера все-таки можлива. Для початку вам необхідно завантажити та встановити програму під назвою BlueStacks. Цей додаток дозволить вам емулювати образ ОС Android на своєму ПК, тобто, при запуску, інстаграм буде вважати, що у вас смартфон. Далі, шукаємо в інтернеті і викачуємо найсвіжіший файл APK Google Play. Далі, встановлюємо цей файл за допомогою BlueStacks.

На наступному етапі ви можете знайти знову ж таки в інтернеті APK файл Instagram або ж пошукати додаток через BlueStacks. Ну і нарешті, запускаємо інстаграм на комп’ютері через бібліотеку додатків. Все, тепер можна приступати до реєстрації, яка нічим не відрізнятиметься від способу, описаного для мобільних пристроїв.

Як користуватися Instagram

Відразу ж варто сказати, як користуватися інстаграм. Для цього необхідно натиснути вкладку Share в додатку, після чого зробити нове фото або ж вибрати одне з наявних зображень, яке хочете змінити і показати його своїм друзям. Для обробки фотографій застосовуються фільтри в Instagram, які дозволяють надати йому оригінальний зовнішній вигляд.

Також буде цікаво:   Цукерберг продав акції Facebook для розробки мозкових імплантів

Так, за допомогою фільтрів, ви можете «зістарити» фотографію, змінити колірну гамму, затемнити зображення і багато іншого. Хештеги в Instagram (позначення # ) нічим не відрізняються від аналогічного позначення в інших соціальних мережах і служать для позначення тематики вашого фото. Вони необхідні для того, щоб зібрати більше лайків і привернути увагу до вашого зображенню.

Самих хештегів існує величезна кількість, і вам просто достатньо вибрати найбільш близьку і популярну тему. Також за допомогою цього позначення ви можете переглядати зображення інших користувачів з аналогічною тематикою.