Пройшли ті часи, коли китайські виробники електроніки перебували в наздоганяючому положенні. Тепер дані компанії диктують правила на ринку мобільних пристроїв, а особливо активно це робить Xiaomi, з якої поки що не може конкурувати жоден други виробник, якщо говорити про такі, які існують за межами Китаю. Сьогодні, 8 квітня 2019 року, була розсекречена нова технологія Xiaomi, яка буквально «зносить дах», бо нічого подібного світ ще не бачив.

Так, як стало відомо, компанія Xiaomi випустить перший смартфон з підтримкою технології Super Charge Turbo вже в 2019 році. Вона представляє із себе революційну швидку зарядку, яка забезпечує підзарядку батареї з потужністю 100 Вт. Вдалося з’ясувати, що першим мобільним пристроєм бренду з її підтримкою стане преміальний флагман Mi Mix 4, презентація якого відбудеться у вересні-жовтні нинішнього року, а натякнув на це глава бренду Лей Цзюнь.

Технологія швидкої зарядки Super Charge Turbo, створена співробітниками Xiaomi, не має аналогів в світі, а на повну підзарядку батареї ємністю 4000 мАг йде всього 17 хвилин, тобто вкрай мало часу. Подібна технологія здатна стати візитною карткою бренду на ринку мобільних пристроїв, адже навіть преміальні гаджети від Huawei і Oppo не можуть заряджатися з такою високою потужністю. Першим смартфоном з її підтримкою стане флагман Mi Mix 4, до появи якого на ринку залишилося всього півроку.

Чим саме порадує даний смартфон, на жаль, поки що невідомо, але навіть якщо він виявиться оснащений потрійний камерою, топовим процесором і цією технологією, новинка гарантовано стане хітом. Очевидно, що кожна сучасна людина хотів би мати можливість заряджати смартфон з потужністю 100 Вт за все за 17 хвилин. Проте, щоб використовувати Super Charge Turbo в Xiaomi Mi Mix 4, доведеться купувати окремий спеціальний блок живлення, а його розміри можуть виявитися досить великими.

Також буде цікаво:   У профілі Instagram тепер можна додати до п’яти посилань