Американська корпорація Microsoft, яка вже давно є власником Skype, повідомила про те, що вона додала в своє програмне забезпечення таку можливість, про яку багато років мріяли власники смартфонів, а зараз вона недоступна в WhatsApp, Viber і Telegram , а також, крім того, будь-яких інших сервісах для спілкування. Мова йде про спеціальну функції, включення якої дозволяє показувати друзям під час відео відеодзвінків вміст екрану.

Така можливість працює у версіях додатка Skype для смартфонів на Android і iOS, тоді як раніше використовувати її можна було тільки в комп’ютерних версіях даного мессенджера, що сильно засмучувало багатьох користувачів. Втім, тепер все інакше, тому що відтепер через це програмне забезпечення можна показувати будь-кому вміст екрану свого смартфона. Розробники вважають, що така можливість може стати в нагоді, наприклад, під час презентації, або ж для роботи будь-якої програми.

При цьому співрозмовник зовсім необов’язково повинен сам використовувати відеозв’язок, тобто демонстрація екрану працює навіть в одному напрямку. Нововведення, завдяки якому Skype несподівано «вбив» WhatsApp, Viber і Telegram, поки що є тільки в попередніх збірках програмного забезпечення для смартфонів, тоді як фінальна остаточна версія ПО стане доступна в найближчі кілька тижнів, відразу після завершення тестування. Використовувати її все користувачі зможуть абсолютно безкоштовно.

Також буде цікаво:   Мінцифри запустить в Україні тестову зону 5G