Як стало відомо з сертифікованих документів відомства Bluetooth SIG, фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 4, який стане доступний для покупки всім бажаючим вже в нинішньому році, заснований на технології Bluetooth 5.0, а це означає, що він, чисто теоретично, може працювати на відстань до 50 метрів. Сертифікаційні документи показали, що даний наручний гаджет існує відразу в двох модифікаціях, а відрізняються вони один від одного деякими особливостями. Їх розробка вже завершена.

Класична модель трекера має модельний номер XMSH07HM, тоді як просунута – XMSH08HM. Більш дорога версія Xiaomi Mi Band 4 може похвалитися чіпом NFC для роботи з платіжною системою Mi Pay і її аналогами, а також, крім того, можливістю робити ЕКГ за рахунок спеціальних датчиків, які виробник помістив в цей наручний гаджет. Сукупність двох цих особливостей робить більш просунуту версію набагато привабливіше, але є всі підстави вважати, що обидві такі можливості виявляться доступні лише в Китаї.

За рахунок використання Bluetooth 5.0 LE збільшиться не тільки радіус сполучення, але ще і час автономної роботи, тому що дана технологія економічніша старих поколінь. Використовувати Xiaomi Mi Band 4 і раніше можна буде зі смартфонами на базі операційних систем Android і iOS, що гарантовано порадує всіх власників iPhone. Головне розуміти і враховувати, що для використання трекера доведеться встановити на мобільний пристрій додаток Mi Fit, а воно може не працювати на старих застарілих збірках ОС.

Також буде цікаво:   WhatsApp знову розізлив всіх користувачів