Сьогодні наше здоров’я залежить практично від усього, а особливо від води, яку ми п’ємо. Чим вона гірша, тим більше шкоди ми завдаємо своєму організму. Але ж всі ми знаємо яка якість води сьогодні. Тому слід задуматися купить кулер для воды, який буде очищати воду.

Чим кулер відрізняється від пурифайєра?

Кулер для бутильованої води є пристроєм, який її охолоджує і нагріває. Є також моделі, які виконують озонування та газування. Вода в нього потрапляє зі спеціальної ємності, обсяг якої звичайної становить 19 літрів.

Пурифайєр же призначений для проточної фільтрації води. Бутель з водою для нього не потрібен, оскільки він монтується прямо в систему водопостачання. Такі кулера, як правило, очищають воду в кілька проходів, завдяки чому навіть з самої забрудненої води можна зробити досить-смачну і нешкідливу. Такий пристрій дозволить не витрачатися на бутлі з водою, проте вам доведеться купувати фільтри. Та й за вартістю пурифайер дорожче, його не так просто переміщати.

Яким функціоналом повинен володіти ваш кулер для води?

Тут слід виходити з того, навіщо вам потрібен такий кулер. Сьогодні виробники таких пристроїв пропонують нам варіанти, які вміють робити наступне:

  • охолоджувати воду;
  • нагрівати її;
  • охолоджувати і нагрівати.

Чудовим варіантному є кулер для води, який буде її нагрівати (приблизно до 98 градусів) і охолоджувати (в районі 4-15 градусів). Є також моделі кулерів, у яких встановлено три крана, відповідно він може давати холодну, теплу і гарячу воду.

Як же вибрати?

Сьогодні на ринку представлено дуже багато різноманітних моделей. Якщо вам з тих чи інших причин не потрібно охолодження води, вибирайте варіант, який може робити її теплою і гарячою. Є ще і диспенсери – пристрої, які використовуються тільки для розливу води з бутлів встановлених над ними. Дуже часто такі пристрої застосовуються в громадських і навчальних закладах.

Варто подумати і про спосіб охолодження. Кулер може охолоджувати воду компресійним або електронним методом. Перший функціонує за тим же принципом, що і холодильник, з його допомогою за короткий час можна охолодити чимало води. Однак, такий варіант має чималу вагу, та й за вартістю досить не дешевий.

Кулера з електронним охолодженням мають більш низький цінник, та й використовувати їх простіше. Крім цього, вони ще й в ремонті не такі дорогі. Але, вони не відрізняються високою продуктивність, тому якщо день спекотний, то вони будуть забезпечувати холодною водою максимум п’ять чоловік (що для будинку цілком достатньо). І такі кулери повинні встановлюватися тільки в добре провітрюваних приміщеннях, де немає пилу.

Також буде цікаво:   Вибір комп'ютерного столу на Stylbest