Знайдіть хорошого фотографа. Кращий експерт в цьому питанні – всезнаючий Google. “Погуляйте” по весільним порталам, загляньте на сторінку “Фотогалерея”. До речі, багато фотографів мають власні блоги і сайти,  такі як например сайт www.julia-park.com , на яких можна оцінити їх роботи. Якщо у вас є друзі, які недавно зіграли весілля, порадьтеся з ними. Хто-небудь неодмінно порекомендує хорошого майстра. А заодно розповість про проблеми, що виникли у них при спілкуванні з фотографом.

Зустріньтеся особисто. Коли після ретельного “кастингу” ви нарешті визначитеся з кандидатурою, домовтеся про зустріч фотограф на свадьбу харьков . По-перше, щоб поглянути на портфоліо, по-друге, дізнатися, чи візьметься фотограф за складання модної весільної фотокниги, по-третє, обговорити деталі майбутнього заходу.

Станьте співавтором. Ви, звичайно, можете повністю покластися на фотографа і отримати після торжества готові знімки. Але я рекомендую стати співавтором своєї весільної фотосесії. Прискіпливо переглянете її і виберіть вподобані кадри. Можливо, деякі, на ваш погляд, потребують коригування – скажіть про це фотографу. Це може бути легка корекція або грунтовний фотошоп.

Влаштуйте пробний фоторепортаж. В якості генеральної репетиції до весілля. Під час love story ви зможете точно зрозуміти, чи влаштовує вас майстер і його роботи. А головне, звикнути, що вас скрізь супроводжує людина з фотоапаратом. Заздалегідь варто зробити і портретну зйомку. У святковій суєті у вас може просто не виявитися можливості довго позувати.

Дійте по команді фотографа. І тоді навіть групова зйомка, в якій бере участь сотня гостей, вийде вдалою. Спочатку він всіх “закомпонует”, а потім запитає: “Мене все бачать?” А потім попросить хором вимовити одне слово. Наприклад, “Борі-і-і-і-і-с”. Цей трюк сприяє виникненню щирої посмішки на обличчі. Всі одночасно дивляться на фотографа і при цьому мають щасливий вигляд. Що й потрібно для групового кадру.

Обговоріть сценарій зйомки. Поділіться з фотографом своїми планами і вирішите, що будете знімати: репортаж з будинку нареченої, весільний день цілком або тільки прогулянку молодят. Незайве обговорити її маршрут. Фотограф може порадити внести в список must visit місця, які будуть асоціюватися з вашою першою зустріччю, першим побаченням, першим поцілунком. Якщо вам сподобалася ідея, уточніть, скільки часу займе процес. Адже від цього залежить, як довго гості залишаться “без нагляду”.

Також буде цікаво:   Електродвигун високооборотистий - особливості