Знайдіть хорошого фотографа. Кращий експерт в цьому питанні – всезнаючий Google. “Погуляйте” по весільним порталам, загляньте на сторінку “Фотогалерея”. До речі, багато фотографів мають власні блоги і сайти,  такі як например сайт www.julia-park.com , на яких можна оцінити їх роботи. Якщо у вас є друзі, які недавно зіграли весілля, порадьтеся з ними. Хто-небудь неодмінно порекомендує хорошого майстра. А заодно розповість про проблеми, що виникли у них при спілкуванні з фотографом.

Зустріньтеся особисто. Коли після ретельного “кастингу” ви нарешті визначитеся з кандидатурою, домовтеся про зустріч фотограф на свадьбу харьков . По-перше, щоб поглянути на портфоліо, по-друге, дізнатися, чи візьметься фотограф за складання модної весільної фотокниги, по-третє, обговорити деталі майбутнього заходу.

Станьте співавтором. Ви, звичайно, можете повністю покластися на фотографа і отримати після торжества готові знімки. Але я рекомендую стати співавтором своєї весільної фотосесії. Прискіпливо переглянете її і виберіть вподобані кадри. Можливо, деякі, на ваш погляд, потребують коригування – скажіть про це фотографу. Це може бути легка корекція або грунтовний фотошоп.

Влаштуйте пробний фоторепортаж. В якості генеральної репетиції до весілля. Під час love story ви зможете точно зрозуміти, чи влаштовує вас майстер і його роботи. А головне, звикнути, що вас скрізь супроводжує людина з фотоапаратом. Заздалегідь варто зробити і портретну зйомку. У святковій суєті у вас може просто не виявитися можливості довго позувати.

Дійте по команді фотографа. І тоді навіть групова зйомка, в якій бере участь сотня гостей, вийде вдалою. Спочатку він всіх “закомпонует”, а потім запитає: “Мене все бачать?” А потім попросить хором вимовити одне слово. Наприклад, “Борі-і-і-і-і-с”. Цей трюк сприяє виникненню щирої посмішки на обличчі. Всі одночасно дивляться на фотографа і при цьому мають щасливий вигляд. Що й потрібно для групового кадру.

Обговоріть сценарій зйомки. Поділіться з фотографом своїми планами і вирішите, що будете знімати: репортаж з будинку нареченої, весільний день цілком або тільки прогулянку молодят. Незайве обговорити її маршрут. Фотограф може порадити внести в список must visit місця, які будуть асоціюватися з вашою першою зустріччю, першим побаченням, першим поцілунком. Якщо вам сподобалася ідея, уточніть, скільки часу займе процес. Адже від цього залежить, як довго гості залишаться “без нагляду”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Загрузка...