Різновидів чоловічого взуття не так багато, як жіночого, але і воно вимагає особливої ​​уваги перед покупкою. Вибираючи на сайті http://sportex.org.ua/ чоловіче взуття на літо, перш за все слід враховувати, з яким одягом воно буде носитися, адже кожен фасон чоловічого взуття так чи інакше відповідає конкретному дрес-коду.

Так, чоловічі туфлі без шнурків вважаються звичайним варіантом, а моделі зі шнурівкою – більш діловим взуттям. Класичні туфлі ні в якому разі не варто носити з спортивним одягом, а кросівки – з класичними костюмами.

Також особливої ​​уваги при виборі чоловічого взуття потребують ваші штани. Експерти по етикету вважають, що взуття повинно бути або такого ж кольору, що і штани, або трохи темніше, і в той же час повторювати колірну гамму сорочки. Одяг теплих кольорів добре поєднується з коричневим взуттям, а одяг холодних відтінків – з моделями взуття в чорному кольорі.

Натуральність

Взуття з натуральної шкіри навіть в саму спекотну погоду забезпечить комфорт для ваших ніг. З шкірозамінника, на жаль, такого не буде, і гігієнічні показники таких матеріалів завжди набагато нижче, ніж в натуральних. Пам’ятайте, що замша, нубук і капретто – це теж натуральні матеріали.

Гладка устілка

Внутрішня поверхня літнього взуття обов’язково повинна бути настільки гладкою, наскільки це можливо. Будь-які виступаючі нитки або нерівності можуть привести до появи мозолів.

Краща підошва – поліуретан

Поліуретан вже давно добре зарекомендував себе завдяки своїй легкості і міцності. Взуття з такою підошвою не дозволить вашим ногам втомлюватися і буде досить довговічною.

Розміри «про запас» не потрібні

Якщо для зимового взуття запас на пів ще буде доречним, то для літнього він – ні до чого. Занадто велике взуття буде натирати стопи, а поліпшити ситуацію за допомогою додаткової пари шкарпеток в спеку ви навряд чи захочете.

Також буде цікаво:   Как правильно выровнять колесо на велосипеде