Коли часто болить спина, ніщо не радує так, як можливість полегшити цей біль хоча б під час сну і відпочинку. І цьому дуже сприяють виробники матраців, пропонуючи великий вибір з різноманітних матеріалів. Але в даний момент хочеться особливу увагу загострити на виробах з пінополіуретану і латексу.

Сьогодні не тільки латексні матраци, але і пінополіуретанові види орієнтовані на полегшення болі в спині, що спостерігаються при остеохондрозі, грижі та інших захворюваннях хребта. Але, як і будь-який товар, мають переваги і недоліки, які ми зараз і розглянемо.

Матрац з пінополіуретану

Моделі з пінополіуретану memory foam («з ефектом пам’яті») дуже добре вміють підлаштовуватися під форму тіла, що дуже важливо для споживачів з проблемами в області хребта. Але вони мають свій недолік: через пінополіуретан, як не природній матеріал, у них дуже поганий повітрообмін (тобто, матеріал практично не пропускає повітря). А ще пінополіуретан може бути причиною неприємного хімічного запаху.

Не варто обходити стороною і такий нюанс, як правильний, можна сказати індивідуальний вибір матраца по товщині пінополіуретану. Адже, чим товще його шар, тим більш незручним буде матрац для тих, у кого хвора спина, так як через утруднення руху в момент зміни положення доведеться значно напружувати м’язи.

Матрац з латексу

Всі латексні матраци з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/lateksnie-matrasi/ виробляються з використанням латексу – матеріалу, виготовленого з каучуку. Саме цей матеріал робить матраци пружними, комфортними, гіпоалергенними, «дихаючими». На них дуже зручно відпочивати і спати, не боячись, що біль нагадає про себе в самий невідповідний момент. А все тому, що вони ідеально підлаштовуються не тільки під форму тіла людини, але і його вагу, сприяючи природному положенню хребетного стовпа і правильній циркуляції крові.

Є у матраца з латексу і недолік: він вимагає ретельного підбору за своєю жорсткістю. Тобто, щоб він був абсолютно комфортним, потрібно купити такий матрац в Києві, у якого шар латексу товстіший. І звідси випливає ще один і досить істотний мінус продукції – її висока ціна. І це стає каменем спотикання при покупці матраца з 100% латексу. Але не слід засмучуватися, є вихід і в цьому випадку – можна придбати модель, основою якої є ППУ або пружини, покриті шаром латексного наповнювача.

Маленька порада наостанок

Якщо ви маєте проблемну спину, тоді ні в якому разі не купуйте матрац з основою з залежних пружин (на кшталт «Боннель»). Він не зможе забезпечити правильну підтримку спини, а значить, не позбавить від відчуття болю під час відпочинку, а лише посилить її.

Також буде цікаво:   Як вибрати хороший кулер для води?

Джерело інтернет магазин матраців magdek.com.ua