Кожен намагається реалізувати себе в своїй країні. Але якщо робота погано оплачується, то виникає питання: як забезпечити свою сім’ю? Багато людей вирішили не втрачати часу і поїхали влаштовуватися на роботу в Європу, поки у нас роботодавці не зможуть забезпечити гідний рівень зарплат. Більшість людей вибрали для переїзду сусідню країну – Польщу, де зарплата на порядок вище, а ціни на продукти харчування – практично такі ж, як і у нас в країні. Чи можна влаштуватися на таку роботу офіційно? Звісно так. Наприклад, якщо вам потрібна робота в Польщі https://visa-pro.com.ua/, – заходите на цей сайт і дивіться, які вакансії пропонують роботодавці. Далі ми пояснимо, де краще шукати роботу, а де це робити ризиковано.

Переваги та недоліки кадрових агентств

Багато людей не можуть вирішити: користуватися послугами кадрових агентств або все-таки спробувати щастя і знайти роботу без посередників. Відповідь проста: якщо ви хочете влаштуватися легально, хочете отримати вакансію від роботодавця, тоді однозначно потрібно звертатися в кадрове агентство. Серед переваг кадрових агентств – співпраця з роботодавцями безпосередньо, пошук вакансій на роботу в Польщі, виходячи з запитів людини, його кваліфікації. Це єдина можливість влаштуватися на роботу без ризику. Тому якщо ви хочете знайти роботу в Польщі на заводі, фабриці, в готелі або в іншому місці, звертайтеся в таке агентство, і нехай вам допоможуть знайти хорошу роботу з гідною зарплатою.

Краще не шукати роботу в ЄС через сайти з оголошеннями. Багато наших співвітчизників вже пробували заощадити і знайти роботу без посередника, але в результаті потрапили в руки до шахраїв. Тому краще всього звернутися в кадрове агентство, де вам дадуть відповідь на всі питання, організовують працевлаштування в Польщі, допоможуть влаштуватися за контрактом. Давайте подивимося, які вимоги висувають польські роботодавці до працівників, і які вакансії зараз найактуальніші.

Вимоги від роботодавців. Вакансії

Особливих вимог роботодавці не висувають, якщо мова йде про роботу на заводі, фабриці або в сільському господарстві. Без проблем беруть і людей без знання мови, але все ж польський бажано знати хоча б трохи. Якщо мова йде про сферу обслуговування, то часто потрібні знання польської мови: наприклад, для роботи офіціантом, співробітником готеля. Також на більшість вакансій потрібні люди з хорошим здоров’ям, адже часто доводиться працювати по 10-12 годин на добу. Роботодавці забезпечують співробітників спецодягом. Багато роботодавців пропонують поселення в 3-4 місні кімнати. Проживання може бути як безкоштовним, так і з мінімальною оплатою. У будь-якому випадку, знімати квартиру буде дорожче.

Також буде цікаво:   Поради для тих, хто працює вдома і хоче залишатися продуктивним

До числа найбільш свіжих вакансій відносяться:

  • різноробочий;
  • пакувальник;
  • сортувальник;
  • комірник;
  • вантажник;
  • ордер-пікер;
  • будівельник, кухар та ін.