Вбивця банерів для тих, кому розблокування суперкористувача здається занадто складною.

Реклама в інтерфейсі додатків Android і на сайтах дуже дратує. І якщо від банерів в іграх і утиліт можна позбутися, купивши преміум або оформивши підписку, то веб-сторінки завжди будуть «радувати» вас пропозиціями що-небудь збільшити або купити.

Найефективніший спосіб позбутися від реклами – отримати root-права на своєму смартфоні і встановити що-небудь на зразок AdAway. Але одним користувачам це здається складним, інші ж не хочуть втрачати гарантію виробника. Рішення ситуації – встановити DNS66.

DNS66 – крихітний додаток, здатний блокувати рекламу і банери в Android. Він працює і в програмах, і на веб-сторінках. Його головна і незаперечна перевага – коректна робота без root.

Програма не править файли host, як це робить AdAway, для чого і потрібні права суперюзера. Замість цього DNS66 вбудовується в систему як VPN і пропускає через себе весь веб-трафік.

Інтерфейс DNS66 простий. Від вас вимагається лише встановити додаток, відкрити його і натиснути кнопку «Запустити». Система попросить у вас дозвіл на створення служби VPN – натисніть OK.

Ось і все, фільтрація реклами почалася. DNS66 буде за замовчуванням запускатися при старті системи.

DNS66 працює досить ефективно. Єдиний мінус: на деяких прошивках реклама вирізається Не без сліду – на її місці залишаються порожні білі поля. Втім, це не особливо впадає в очі.

Також буде цікаво:   Huawei скоротила замовлення на свої флагманські смартфони