Компанія Samsung представила смартфон Galaxy Fold, що розкладається в компактний планшет. У режимі смартфона можна використовувати дисплей з діагоналлю 4,6 дюйма і дозволом 840 × 1 960 пікселів, а в розгорнутому вигляді це вже 7,3 дюйма і 1 536 × 2 152 пікселів.

Механізм розкриття реалізований на базі спеціального шарніра і з’єднувального модуля. Ніяких видимих ​​швів і смуг на дисплеї в місці згину немає.

Інтерфейс автоматично підлаштовується під розмір екрану, забезпечуючи можливість використовувати кілька додатків одночасно в режимі багатозадачності.

Galaxy Fold оснастили потужним 7-нанометровим процесором, 12 ГБ оперативної пам’яті і 512 ГБ вбудованої. Автономну роботу забезпечують відразу два пов’язаних між собою акумулятора сукупною ємністю 4 380 мА · год. Є швидка провідна і бездротова зарядка, підтримка реверсивної зарядки.

Також пристрій обладнано шістьма камерами. Основний фотомодуль працює в розкладеному стані і має три об’єктива – 12 Мп + 12 Мп + 16 Мп. У кутку великого дисплея розташувалися ще дві фронтальні камери на 10 і 8 Мп. Ще одна 10-мегапіксельна розміщена на стороні з маленьким дисплеєм і призначена для відеодзвінків.

Також буде цікаво:   «Укрпошта» автоматизує сортування для доставки відправлень на наступний день