Сьогодні одна з найбільш актуальних послуг сервісних центрів – коригування пробігу. Майже кожен другий автолюбитель замовляє послуги з змотування (скрутці) одометра. Наприклад, це буває потрібно перед установкою нового мотора, коліс, діаметр яких відрізняється від попереднього. Іноді коригування пробігу проводиться перед продажею машини, щоб «омолодити» авто і продати подорожче. У ряді випадків скрутити спідометр потрібно для проведення ТО. Незалежно від причин, пам’ятайте, що змотування одометра варто доручити кваліфікованому фахівцю, який проведе всі роботи на належному рівні якості.

На автомобілях вітчизняного виробництва встановлені, як правило, механічні спідометри. Коригувати пробіг на таких пристроях дещо простіше, ніж на імпортних. Однак варто зазначити, що все частіше на авто ставлять електронні одометри. Досвідчені професіонали, що працюють в сервісному центрі, що за посиланням https://smartkey.com.ua/uslugi/korrekcziya-spidomenta здатні впоратися і з цим завданням. Скручування механічного одометра вимагає проведення наступної маніпуляції – простого перемотування механізму в ту або іншу сторону. Інших особливих операцій не потрібно: показники не фіксовані в пам’яті, електроніка не пов’язана з механічним одометром.

Процес змотування одометра в іномарці вимагає набагато більших зусиль. Адже потрібно не просто скрутити пробіг, а й «перехитрити» електронну систему, затерти всі осередки, що зберігають відомості. Це складно. Головні труднощі – в роботі з основним блоком управління, на якому і відбувається обробка інформації. Майстри не просто обнуляют показники апарату, а й стерають дані з центрального процесора. Це необхідно, щоб фахівці офіційних сервісів не зрозуміли, що змотали спідометр.

Процедура змотування одометра полягає в наступному. Є спеціалізоване комп’ютерне обладнання, яке підключається до діагностичного порту авто. Завдяки особливому ПО відбувається зчитування показників з пам’яті основного процесора і самого пристрою. З метою коригування одометра обнуляються, стираються всі осередки пам’яті, після чого в них записують потрібні відомості. Для того щоб забезпечити подальшу безперебійну роботу електроніки, майстри коректують інформацію в головному процесорі, який за певними алгоритмами систематично звіряє свої показники з даними всіх пристроїв. Для виключення виявлення несанкціонованого доступу до діагностичного порту очищають і ті осередки пам’яті, в яких є дані про операції, що проводяться з електронікою машини. Якщо на одному з етапів буде допущена помилка, пропущений будь-який крок, електронна система автомобіля переходить в аварійний стан і блокується. Уникнути негативних наслідків допоможе звернення до професіоналів.

Також буде цікаво:   iPhone XI: все, що відомо про новинку від Apple