У таких танцях партнери виконують певні рухи, кожен із яких має значення. Тому важливо знати основні рухи того чи іншого танцювального номера. До латиноамериканських танців відносять ча-ча-ча, сальсу, самбу, румбу, пасодобль та джайв. Це далеко не весь список пекучих та емоційно насичених танців.

Досвідчені та кваліфіковані танцюристи допоможуть освоїти основні рухи та навчать красиво рухатися у такт музиці.

Для того, щоб навчитися танцювати, слід підготувати такі елементи:

  • зручний одяг та спеціальне взуття;
  • Дзеркало;
  • підходящу для латиноамериканського танцю музику.

На початку заняття слід визначитися з конкретним танцем, який хочеться навчитися танцювати. Незалежно від цього, будь-який латиноамериканський танець потребує сильних емоцій та чуттєвості. Кожен рух важливо не просто правильно виконувати, а й відчувати його. Танцюрист повністю розкривається на сцені і «оголювати свою душу» перед глядачем.

Як правило, навчання латинським танцям починається з вивчення кроків та основних рухів. Наприклад, у румбі – це правильно переміщення стегон, а у танго – це кроки та рухи руками.

Основні рухи румби

Під час руху стегнами вага тіла переноситься то одну, то іншу ногу, у своїй слід робити кроки. Потрібно стати уявний квадрат, тобто в його нижній кут і зробити крок у бік верхнього. Виконуючи цей рух, вага тіла переноситься на ногу. Після цього правою ногою потрібно стати у верхній правий кут і переміститися на неї.

Основні рухи танцю ча-ча-ча

Щоб освоїти складний танець ча-ча-ча, потрібно для початку прийняти позу, коли ноги будуть трохи розставлені.

Далі лівою ногою робиться невеликий крок, після чого в хід йде права нога. На неї слід перемістити тіло. На наступному етапі піднімається ліва стопа і знову опускається, причому на неї робиться упор тілом. В інтернеті можна знайти безліч навчальних відеоуроків, за допомогою яких можна навчитися танцювати. Але найкраще записатися до школи танців до досвідченого викладача, який залежно від таланту та здібностей учня може навчити красиво та правильно танцювати за кілька місяців.

Відомі латиноамериканські танці та їх особливості

До кінця 19 століття остаточно сформувалися латиноамериканські танці, які є злиттям емоційної музики, барабанних ритмів і глибоких почуттів.

Такі танці асоціюються у людей із пристрастю, любов’ю та міцними напоями. Вони під силу навіть непідготовленим людям, до того ж під час занять можна підтягнути своє тіло та зробити його пластичним.

Також буде цікаво:   Качественные велосипеды от Orbea

Знаменитим латиноамериканським танцем вважається сальса, що у перекладі означає «соус». У цьому танці поєднані різні музичні ритми та рухи з інших танцювальних напрямків. Сальсу потрібно виконувати з почуттям, тому що під час танцю партнери щільно притискаються один до одного. Ча-ча-ча слід танцювати весело та енергійно.

Танцюристи повинні на кожному кроці випрямляти коліна, при цьому виляючи стегнами і тримаючись за руки. Якщо хочеться скинути кілька зайвих кілограм, навчання ча-ча-ча – це те, що потрібно.

Досить простим танцем вважається бачата, при якому слід ритмічно крокувати в різні боки і вперед-назад, обійнявшись із партнером. Більшість латиноамериканських танців є парними, хоча багато хто з них ідеально підходить для створення сольних номерів. Навіть відсутність партнера не заважає танцюристу передати глядачеві історію, під яку створюється танець.