Бувають ситуації в житті, коли необхідно продати підтриманий автомобіль. Варіантів продажу на вторинному ринку досить багато. Якщо терміни не горять, то можна викласти оголошення на спеціалізовані сайти і чекати потенційного покупця. Якщо ж компенсація необхідна якомога швидше, варто звернути увагу на послугу – викуп автомобілів. Такий варіант передбачає швидку операцію та виплату грошових коштів продавцю авто після діагностики та оформлення документів.

Профільними компаніями, як правило, практикується скупка машин в будь-якому стані: биті, аварійні і кредитні автомобілі оцінюються фахівцями для визначення вартості. Продавати такі машини власними силами – непросте завдання. Це може зайняти тривалий час і завжди є ризик потрапити на шахраїв-перекупників.

Що необхідно зробити для швидкого продажу авто?

Багато компаній, які займаються скупкою авто мають сайти з простим інтерфейсом. У таких випадках, щоб залишити заявку досить віртуально заповнити анкету, залишивши контактні дані, і домовиться про час і місце огляду авто. З документів потрібно наступний перелік:

паспорт продавця і технічного засобу;
свідоцтво про реєстрацію авто;
документ про проходження технічних оглядів.

Скориставшись таким способом, можна значно заощадити час, оскільки процес оформлення при стандартних ситуаціях займає всього один день. Всі етапи документального оформлення фахівці компанії беруть на себе.

При оцінці вартості експертами враховується марка авто, пробіг, технічний стан, особливості двигуна і рік випуску. Якщо автомобіль знаходиться в ідеальному стані, можна одержати за нього адекватну суму, що не перевищує 90% від первісної вартості.

Також буде цікаво:   Турецкая недвижимость как выгодное инвестирование средств