Колись давно китайські виробники електроніки взагалі не приділяли ніякої уваги програмному забезпеченню для своїх смартфонів, але з тих самих пір все змінилося. Тепер деякі відомі бренди з Китаю роблять велику ставку на фірмове ПЗ для своєї продукції, а відбувається це в зв’язку з тим, що вони розуміють всю його цінність. 3 травня 2019 року Xiaomi випустила нову прошивку MIUI для смартфонів, встановити яку вже можуть власники більш ніж десятка різних моделей, і апдейт гарантовано варто встановити.

Мова йде про прошивку під номером 9.4.26, хоча для деяких моделей вона має індекс 9.4.25. Китайська корпорація не стала додавати нові можливості в випущену прошивку, але вона додала в неї ряд латок, спрямованих на поліпшення досвіду використання фірмових мобільних пристроїв. Випущена нова прошивка в особі MIUI 10 позбулася неприємного бага, через який неправильно відображалася інформація про використані дані через мережу оператора, коли телефон не підключено до мережі Wi-Fi.

Крім того, Xiaomi продовжує експериментувати зі шрифтами для своїх сервісів і додатків. Вони змінюються від збірки до збірки, причому іноді це стосується навіть відстанів між символами. Судячи з усього, китайська корпорація незабаром створить свій власний новий шрифт, який буде ідеально відображати всі символи на десятки популярних мов. До тих самих пір, поки цього не сталося, від збірки до збірки зовнішній вигляд елементів, пов’язаних з текстом, може змінюватися, і до цього варто звикнути.

Крім того, розробники обіцяють в новій прошивці MIUI 10 підвищення швидкості роботи за рахунок виправлення ряду помилок, які також негативно позначалися на часі автономної роботи. Так це чи ні – невідомо, тому що перші користувачі, які встановили нову прошивку на свої смартфони Xiaomi, повідомили про те, що результати в синтетичних тестах стали на 1 – 2% гірше, ніж раніше. Втім, шляхом оптимізації навантаження на «залізо» китайська корпорація могла збільшити час автономної роботи, то є вкрай важливим показником для багатьох . Встановити апдейт на ОС можна «по повітрю».


Також буде цікаво:   Останнє оновлення Windows 10 як і раніше видаляє особисті файли користувачів