Ця установка прихована від очей простих користувачів, але її зовсім точно варто використовувати, щоб повернути свого комп’ютера максимальну продуктивність. Так, щоб електронний пристрій знову почав працювати максимально швидко, потрібно запустити додаток «Командний рядок», що можна зробити шляхом введення його назви в рядок пошуку в меню «Пуск». Слідом за тим як запущено цей самий командний рядок, потрібно ввести команду sfc / scannow, звичайно, без будь-яких додаткових символів і коми в кінці.

Дана команда активує перевірку системних файлів шляхом використання прихованої функції System File Checker, яка вбудована в усі редакції операційної системи Windows 10. Залежно від швидкості накопичувача, даний процес може зайняти навіть кілька годин, але на твердотільній пам’яті він зазвичай закінчується за кілька хвилин. Потрібна ця команда для того, щоб перевірити, чи немає пошкоджень операційна система. Вона може перестати коректно працювати після установки великих оновлень, захаращення файлами, або ж після використання якогось стороннього ПО.

У разі, якщо утиліт виявить якісь несправності, вона спробує їх виправити, а для цього потрібно просто слідувати інструкціям на екрані, даючи свою згоду на лагодження комп’ютера. Як відзначають користувачі, які використовували такий метод перевірки своєї операційної системи, після нього електронний пристрій почне працювати до чотирьох разів швидше, ніж раніше. Звичайно, найбільший ефект вдасться відчути на сильно захаращених комп’ютерах, технічне оснащення яких не можна назвати потужним.

Також буде цікаво:   Чому WhatsApp ніколи не буде безпечним?