Компанія Xiaomi випустила новий короткофокусний проектор Laser TV 4K Cinema. Він працює під управлінням фірмової платформи для Smart TV, надаючи доступ до телеканалів, різних додатків, ігор і сервісів.

Проектор може виводити картинку діагоналлю до 150 дюймів з роздільною здатністю 4096 × 2160 пікселів, яскравістю 1 700 ANSI-люмен і контрастністю 3 000:1. Також заявлена ​​підтримка формату HDR10 і 3D-відео. Лампа розрахована на 25 000 годин роботи.

Інфрачервоний датчик проектора дозволяє розпізнавати наближення людини і автоматично зменшувати яскравість, знижуючи навантаження на очі.

Зовнішня акустика для такого проектора не знадобиться. Вбудовані динаміки з підтримкою технології DTS-HD забезпечать насичений і глибокий звук. За допомогою Bluetooth їх можна використовувати окремо, виводячи звук зі смартфона і інших джерел.

На корпусі передбачені роз’єми HDMI, USB 3.0 і USB 2.0, S / PDIF, Ethernet, а також аудіовхід і -вихід. Звичайно ж, підтримується і Wi-Fi, за допомогою якого, наприклад, можна віддзеркалювати картинку зі смартфона.

Щоб зображення Laser TV 4K Cinema було максимально якісним в будь-який час доби і при будь-якому зовнішньому освітленні виробник пропонує докупити спеціальний екран.

Також буде цікаво:   Xiaomi Mi Band 4 отримав дуже потрібну можливість