Microsoft зробила інтерфейс сучасніше, поліпшила «Центр оновлень» і внесла масу дрібних доопрацювань.

Оновлення Windows 10 тепер можуть завантажити всі охочі. В операційній системі з’явилася приємна світла тема і інші поліпшення інтерфейсу, а також можливість запускати додатки в ізольованому середовищі. Крім цього, став значно зручніше «Центр оновлень».

Багато елементів інтерфейсу тепер можна зробити світлими. Серед них – меню «Пуск» і панель завдань. Сам по собі дизайн ОС став більш сучасним: зокрема, з’явилися нові візуальні ефекти і тіні.

Ще одне важливе нововведення – функція «Пісочниця Windows». Будь-який додаток тепер можна запустити в ізольованому середовищі, і це ніяк не вплине на роботу системи. Після закриття «Пісочниці Windows» всі файли видаляються.

Windows 10 більше не буде автоматично встановлювати великі оновлення. Установку будь-яких оновлень можна відкладати на термін до 35 днів.

Є й маса інших нововведень. Наприклад, Microsoft покращила продуктивність системи, додала нові функції в додаток для створення скріншотів і вдосконалила ігрову панель.

У «Центрі оновлень» нової версії ще може не бути. Ви можете встановити її вручну через офіційний «Помічник з оновлення».

Також буде цікаво:   Бракований Xiaomi Mi 9 розлютив всіх покупців