Учора, 8 квітня 2019 року, компанія Xiaomi нарешті опублікувала список смартфонів, які вже ніколи не буде оновлено до прошивки MIUI 11. Виною всьому є їх застаріле технічне оснащення, яке не дозволяє адаптувати під них новітнє програмне забезпечення. Цілком собі очевидно, що нічого доброго в цьому немає, але така реальність, з якою доводиться жити. Багато з телефонів, які не отримають нову операційну систему, засновані на чіпі від MediaTek.

Повідомляється, що прошивка MIUI 11 абсолютно точно не стане доступна на смартфонах Redmi 1S, Redmi 2, Redmi 3, Redmi Note 3, Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi Pro, Mi 2, Mi 3, Mi 4 і Mi 5, власники яких можуть забути про це програмне забезпечення. При цьому наголошується, що Xiaomi не перегляне дане рішення в майбутньому, тому що воно є остаточним. Всім власникам мобільних пристроїв з даного списку рекомендується купити собі новий телефон, щоб продовжувати отримувати не тільки доступ до нових можливостей, але ще і отримувати патчі для системи безпеки.

Нова операційна система в особі MIUI 11 повинна бути анонсована вже в травні нинішнього року, а до цього самого моменту Xiaomi обіцяє остаточно вирішити, які смартфони не отримають цю прошивку. Простіше кажучи, опублікований список є ще не остаточним, тобто, можливо, в нього потраплять ще якісь застарілі моделі мобільних пристроїв, якщо розробники не зможуть адаптувати новітнє програмне забезпечення під їх технічне оснащення. До такого повороту подій потрібно бути готовим.

Також буде цікаво:   5 способів перенести контакти з iPhone на Android