У трійку найпопулярніших в світі сервісів для спілкування входять WhatsApp і Telegram, які активно конкурують один з одним, а їх прямим конкурентом є месенджер Viber, творці якого постійно додають в нього нові можливості. Сьогодні, 9 квітня 2019 року, всім користувачам даного програмного забезпечення стала доступна така можливість, якої немає в сервісах-конкурентах, і це повинно стати його візитною карткою, вважають розробники.

Творці Viber додали в додаток таку функцію, як «Місцевий номер», а перекладається вона як Local Number. З її допомогою можна отримати собі в постійне користування європейський або ж американський номер, щоб з його допомогою здійснювати дзвінки і відправляти повідомлення SMS, хоча він також підходить для того, щоб їх приймати. Це реальна можливість отримати доступ до таких функціональних можливостях, які раніше завжди були недоступні, принаймні в WhatsApp, Skype, Telegram і їх аналогах.

Як вважає адміністрація сервісу для спілкування, нова функціональна можливість перетворює Viber в ідеального супутника під час подорожі, так як за зовсім скромну суму грошей абонент може сам вибрати будь-який бажаний номер телефону, який стане його на 30 днів чи інший проміжок часу.

У цю суму вже включені безлімітні дзвінки та повідомлення SMS на місцеві номери, тобто, наприклад, купивши номер США, можна буде нескінченно багато і довго спілкуватися з жителями країни, а надавати при цьому будь-яких паспортних даних не доведеться. При цьому додаток Viber є чимось на зразок платформи для управління номером, адже можна не тільки здійснювати дзвінки, але і приймати їх. В даний час є можливість оформити номера для Великобританії, США і Канади, але в недалекому майбутньому їх стане більше.

Також буде цікаво:   Google вивела з ладу десятки мільйонів смартфонів