Аналітики Canalys опублікували звіт з продажу смартфонів в Європі. Він рясніє масою цікавих подробиць, але виділяє тільки одну компанію — Xiaomi: на тлі загальносвітового падіння попиту на смартфони ця китайська компанія впевнено нарощує обсяги продажів і тіснить куди більш імениті бренди.

Наприклад, в Україні в четвертому кварталі минулого року Xiaomi очолила сегмент з часткою 26,7%, змістивши на друге місце Samsung. Правда, розрив зовсім невеликий, всього 0,2%. Але сам факт, звичайно, показовий. Взагалі в Топ-5 компаній, що реалізують смартфони на Україні, входять чотири китайські: крім самої Xiaomi — Huawei, Meizu і Honor.

Тепер перенесемося вглиб Європи. З середини минулого року Xiaomi активно відкривала точки продажів своїх смартфонів у Західній Європі, і це дало свої плоди: якщо в 2017 році було продано 800 000 смартфонів, то в 2018 — вже 4,1 млн. І це зростання на вражаючі 415,1%. Своє становище поліпшили також HMD Global (Nokia) і Huawei, а ось продажі Samsung і Apple просіли. Втім, це не заважає їм утримувати лідируючі позиції за обсягами поставок.

Ще один показовий приклад локального ринку — Іспанія. У цій країні за рік Xiaomi увірвалася на третю сходинку рейтингу, за рік наростивши поставки на 273,4%.

Цього року Xiaomi напевно ще більше зміцнить своє становище в Європі.

Джерело: www.canalys.com

Також буде цікаво:   Вартість Microsoft досягла трильйона доларів