«Неповноцінність» нової операційної системи від компанії Google викликає багато суперечок в успіху проекту.

Компанія Google удосконалила свою нову операційну систему, яка раніше перебувала в бета-версії. Тепер Chrome ОС стала повноцінною операційною системою, яка отримала всі ті ж можливості, що і всім відома ОС Windows 10. У новій системі в центрі екрана буде панель схожа з Google-пошуком на Android. Google відзначає, що тепер є режим «картинка в картинці» за замовчуванням для відтворення відео в браузері, а також налаштування меню. До цього повідомляється, що нова система відрізняється простотою в дизайні, автоматичними оновленнями і тісною інтеграцією з інтернет-службами. Деякі експерти заявляють, що тепер Chrome ОС буде конкурувати з Microsoft, якій доведеться заново доводити свою спроможність.

Основною особливістю Microsoft ОС стало застосування графічного інтерфейсу в управлінні, але тепер цим мало кого можна здивувати. Chrome ОС також заснований на візуалізації об’єктів на робочому столі, але важливою особливістю є те, що всі дії користувач виконує через сторінку браузера, в якій відкриваються веб-додатки з інтернет-магазину Chrome. Внизу розташована панель задач і кнопка виклику списку додатків.

Деякі користувачі вже сказали системам Microsoft «прощай», однак інші все ще скептично налаштовані з приводу виходи Chrome ОС з бета-версії. Наприклад, деякі вважають, що поставлені характеристики в області інформаційної безпеки не здійсненні. Інші ж вважають систему неповноцінною через зовнішній вигляд, який здається простакуватим.

Також буде цікаво:   Що робити, якщо не працюють кнопки на клавіатурі