Як повідомив глава бренду Redmi Лу Вейбін під час анонса моделей Redmi Note 7 і Redmi 7, який трапився днями на території Китаю, колись давно в рамках даної лінійки не випускалися смартфони дорожче $ 149, але ті часи вже давно пройшли. Тепер максимальний поріг вартості знаходиться на рівні $ 238. Проте, цього недостатньо, тому вже в найближчий рік виробник має намір зробити свої телефони доступними за ціною до $ 380, а це означає, що на ринок вийдуть нові моделі, які будуть коштувати більше $400.

Підвищити вартість смартфонів компанія Xiaomi змушена через безліч причин, в тому числі з огляду на використання більш потужного технічного оснащення і дорогих матеріалів при створенні корпусом. Як приклад було наведено Redmi 7, який, за словами виробників, «відчутно дорожчbq» по частині собівартості, ніж торішня модель. Пов’язано це з тим, що всі комплектуючі обходяться в більші суми грошей, ніж раніше.

Таким чином, на жаль, смартфони Xiaomi Redmi подорожчають майже до $ 400, а трапитися все це повинно вже в найближчі кілька місяців. Як повідомив Лу Вейбін, у компанії є один рік для того, щоб почати використовувати нову цінову політику. Як підвищення вартості мобільних пристроїв відіб’ється на попиті поки що невідомо, але напевно фанати бренду виявляться готові доплачувати 10 – 30% за те, щоб використовувати продукцію від свого найбільш обожнюваного виробника електроніки.

Також буде цікаво:   Флагманський слайдер Xiaomi Mi Mix 3 почав продаватися в Європі