Apple представила нову версію своїх бездротових навушників Airpods з кількома новими покращеннями.

Цього разу компанія не проводила окремої презентації, а просто опублікувала прес-реліз виданням і відразу відкрила передзамовлення на цей товар у своєму онлайн-магазині.

Зовні навушники не змінились. Вони тієї ж форми та розміру, що й перше покоління, але вони мають декілька внутрішніх відмінностей. Перш за все, нові навушники працюватимуть на одну годину довше за попереднє покоління завдяки використанню у них чіпу H1 власної розробки. За твердженням компанії, чіп збільшує продуктивність навушників та зменшує вдвічі час на з’єднання з iPhone, Apple Watch або iPad.

Також AirPods другого покоління підтримують голосову команду «Hey, Siri» для виклику голосового асистента.

Навушники матимуть дві версії: зі стандартним чохлом для зарядки за допомогою кабелю і бездротовою зарядкою (Wireless Charging Case) на базі Qi – стандарту зарядки, що використовується у більшості безпровідних пристроїв. Кожен чохол містить вбудовану батарею, яка має забезпечити понад 24 години автономної роботи навушників в режимі прослуховування. Версія зі стандартним чохлом коштуватиме 159 доларів, а з чохлом із бездротовою зарядкою – 199 доларів Власники AirPods першого покоління теж можуть придбати чохол для бездротової зарядки окремо за 79 доларів.

Першу версію Airpods представили у грудні 2016 року. Одночасно з iPhone 7 – першим телефоном компанії, який не мав 3,5-мм аудіороз’єму для дротових навушників.

Також буде цікаво:   iPhone XS дуже стрімко падає в ціні по всьому світу