YouTube вирішив послабити обмеження на використання ненормативної лексики у відео після того, як оновлення, запроваджене в листопаді, викликало негативну реакцію з боку деяких авторів, пише dev.ua з посиланням на заяву компанії.

У відео на каналі Creator Insider компанія заявляє, що проаналізувала дані про те, як застосовувалися нові правила, і виявила, що вони «призвели до більш суворого підходу, ніж ми планували». Оновлення, яке ввели у листопаді, обмежувало монетизацію відео, де у перший 15 секундах є ненормативна лексика. Автор також міг отримати штраф, якщо він використовував багато ненормативної лексики протягом усього відео. 

Згідно з послабленням обмежень, творці контенту зможуть монетизувати відео, навіть якщо там є лайка, «хоча обмеження залишаються заплутаними та не повністю повертаються до старих правил», пише видання.

Але все ж певні нерозуміння щодо нових правил серед творців контенту є. YouTube каже, що вони не можуть використовувати лайку в «більшій частині відео». Однак YouTube більше не ставиться до всієї ненормативної лексики однаково. Оновлення в листопаді визначило, що назвати когось «дупою» було так само погано, як і «виродком». Тепер такі слова вважаються «помірною» ненормативною лексикою.

Також буде цікаво:   Спецслужби РФ використовують мобільні додатки для розвідки