Раніше офіційні представники Xiaomi заявили, що компанія незабаром випустить другий смартфон з підтримкою мереж п’ятого покоління, який буде орієнтований на ринок Китаю.

На цьому тижні відомий китайський журналіст заявив, що Xiaomi офіційно анонсує цей пристрій в середині вересня. Він також додав, що цей мобільний телефон повинен стати найдешевшим 5G-смартфоном на ринку. На сьогоднішній день самим дешевим смартфоном з підтримкою 5G є Vivo iQOO Pro 5G є, який пропонується за ціною 536 доларів (13 500 грн.).

Другим 5G-смартфон Xiaomi стане оновлена версія флагманського смартфона Xiaomi Mi 9, яка повинна отримати назву Xiaomi Mi 9S. Ще минулого місяця смартфон отримав сертифікацію китайських регуляторів TENAA і 3C, а також необхідні документи для роботи в мережах 5G.

Головними відмінностями Xiaomi Mi 9S від оригінальної моделі стануть однокристальна система Qualcomm Snapdragon 855 Plus, акумулятор ємністю 4000 мА•год з підтримкою швидкої 45-ватної зарядки, екран роздільною здатністю 2K і оптична стабілізація в камері.

Також буде цікаво:   Свіжі зображення iPhone XI демонструють темну тему в iOS 13