Стверджується, що при активному використанні комп’ютера або планшета під управлінням Windows 10, яка спочатку просто літала, потім починають виникати неприємні проблеми. Вони можуть стосуватися як конфліктів роботи різних драйверів, так і захаращеності всієї ОС величезним безліччю різних файлів. Причому зовсім необов’язково, щоб створював їх саме власник комп’ютера. Такі активно створює сама «вінда», тим самим засмічуючи реєстри і кеши. Відбуватися все це починає вже через 1 – 2 роки після початку використання операційної системи.

Саме тому експерти радять раз на рік робити переустановку операційної системи Windows 10. Відзначається, що для установки «вінди» найкраще використовувати окремий накопичувач SSD, тоді як всі файли зберігати на інших фізичних носіях. Це дозволить при перевстановлення ОС зберігати всі свої особисті дані, відразу ж отримуючи до них доступ. Також фахівці рекомендують робити переустановку «вінди» тоді, коли виходять великі поновлення, і збірка операційної системи оновлюється на офіційному сайті.

Дотримання даних рекомендацій дозволяє домогтися максимальної швидкості роботи комп’ютера на базі операційної системи Windows 10, а також будь-якого іншого електронного пристрою, аж до планшета. Перевстановлення ОС, в залежності від обчислювальної потужності процесора і швидкість запису даних на накопичувач, зазвичай займає від 30 до 120 хвилин. Провести цю операцію досить просто, особливо після першого разу. Звертатися для цього за допомогою до спеціальних майстрам не потрібно, тому що в цій процедурі немає нічого складного.

Також буде цікаво:   Нова версія Google Chrome для смартфонів завантажує сайти на 90% швидше