У випущеному лічені години назад оновленні WhatsApp версії 2.19.83 для мобільних пристроїв з’явилася нова система захисту, про яку зобов’язані знати всі користувачі. Тепер в додатку можна використовувати захист за допомогою пароля, або ж сканера відбитків пальців або сканера особи, якщо його підтримка є в конкретному смартфоні. Проходити ідентифікацію доведеться кожного разу при спробі відкрити цей сервіс, а також, крім того, при переході в нього з іншої програми.

Не можна не помітити, що розробники надали користувачам можливість самостійно вибирати оптимальний час автоматичного блокування. Наприклад, якщо WhatsApp був запущений, а потім у прихованому режимі, перебуваючи в режимі багатозадачності, можна встановити автоблокування. Вона може відбуватися як моментально, так і через якийсь час. Зараз доступні інтервали в 1, 10 і 30 хвилин, але в майбутньому їх може стати більше. Як зазначає адміністрація сервісу, тепер сторонні люди не зможуть читати листування в месенджері, маючи доступ до вмісту смартфона.

Щоб користуватися нововведенням потрібно оновити WhatsApp до найновішої версії, після чого пройти по шляху: «Налаштування» – «Рахунок» – «Конфіденційність» – «Використовувати відбитки пальців». Нова можливість поки що доступна тільки в тестовій збірці месенджера для Android, а ось пристрої на базі iOS її вже отримали в фінальному релізі, тобто всі власники iPhone вже можуть її повноцінно використовувати. Нововведення з’явиться в остаточному вигляді в програмі для Android до кінця квітня 2019 року, обіцяють розробники.

Також буде цікаво:   Новий iPad Pro отримає унікальну потрійну камеру