У літній період можливі випадки вимкнення електропостачання, пов’язані з ремонтними роботами, заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький у прямому ефірі «Радіо Свобода».

Зокрема, компанія просить зменшити навантаження на енергосистему ввечері з 19:00 до 22:00 годин та утриматися від використання електроприладів. Це пов’язано з активними ремонтними роботами на теплових електростанціях та деяких енергоблоках АЕС, що призводить до зниження кількості працюючих енергоблоків у системі.

Для забезпечення вечірнього піку споживання будуть залучені доступні потужності гідро- та теплоелектростанцій, повідомив Кудрицький. У разі недостатньої кількості внутрішнього виробництва електроенергії буде здійснено її імпорт з Європи. Влітку, зазвичай, обсяг використання теплоелектроцентралей є незначним, але за потреби може бути активовано додаткове виробництво на газових електростанціях.

За словами голови «Укренерго», вимкнення електроенергії влітку можуть бути спричинені технічними неполадками у мережі або пов’язані з ремонтними роботами та підготовкою енергосистеми до осінньо-зимового періоду.

Також буде цікаво:   ВООЗ попереджає про небезпеку нової епідемії кору