Шльопанці в сучасний час стали невід’ємним атрибутом будь-якого літнього гардеробу. Це настільки зручне взуття, що його носять як чоловіки, так і жінки, не кажучи вже про дітей різних вікових категорій. Природно, не можна обійтися без шльопанців на відпочинку біля моря.

Головна перевага даного взуття в тому, що воно не втомлює ноги. Шльопанці поділяють на два види. Перший відноситься до міського застосування. Тобто розуміється повсякденна носка під певний гардероб на роботу і просто по місту. Найчастіше міські шльопанці виконують функцію босоніжок і виконані зі шкіри або з дуже щільної тканини. Таке взуття не придатне для відпочинку на піщаному пляжі, оскільки з дотиком з піском і солоною водою швидко втрачає свій привабливий вигляд і набуває значні зовнішні дефекти.

Другим видом є пляжні шльопанці, які виготовляються з коркової основи, дуже легкі і практичні, вони прослужать вам цілий сезон.

Пляжне взуття завжди виглядає стильно і цікаво. Сучасне пляжне взуття різноманітне в стильовому відношенні. Різноманітність фарб дозволяє підібрати шльопанці під будь-який пляжний наряд. Причому дешевизна даного взуття дозволяє в гардеробі мати до десятка пар.

Пляжне взуття може виготовлятися з гуми, легкого пластика. Таке взуття швидко висихає після намокання в морській воді. А також є можливість ходити взутим по воді.

Щоб шльопанці приносили задоволення, необхідно вибирати їх чітко за розміром ноги, вони повинні облягати ногу, щоб вона не ковзала і не вискакувала при ходьбі.

Сьогодні дуже популярні в’єтнамки, так звані сланці, які дуже зручні. При їх виборі завжди потрібно звертати увагу на жорсткість шлейки, яка заходить між пальцями, вона завжди повинна бути м’якою. Відмінні в шкарпетці в прохолодну і жарку погоду сабо. Особливо прийнятні сабо, дивіться за посиланням http://intense.od.ua/leto/sabo на корковій підошві. Таке взуття частково відкриває стопу, тому в такому взутті комфортно в будь-яку літню погоду.

Виробництво шльопанців досягло такого піку, що навіть випускаються в продаж лікувальні шльопанці. Внутрішня підошва покрита дрібними шипами, які при ходьбі масажують всі корисні точки на стопах.

Вибір шльопанців для малюка таке же делікатне, як і для дорослих. Ніжка дитини повинна правильно розвиватися, тому взуття повинно бути виконаним з натуральних матеріалів і утримувати невеликий каблучок. Взуття ні в якому разі не повинно ковзати ні з внутрішньої, ні з зовнішньої сторони підошви. Вибирайте дітям цікаве і яскравуе взуття. Особливо малюка порадує модель з пищалками на п’ята.

Також буде цікаво:   Надежный хостинг от CITYHOST