Як стало відомо від офіційної прес-служби месенджера Viber в соціальній мережі Twitter, для включення темного режиму Dark Side необхідно оновити месенджер до останньої версії, після чого зайти в налаштування програми і в розділі «Теми і інтерфейс» встановити спеціальну потрібну галочку. У такому випадку весь інтерфейс виявиться забарвлений в темні тони, що не тільки знизить навантаження на очі, але ще і збільшить час автономної роботи смартфонів з OLED-екранами, тому як вони витрачають набагато менше енергії на відмальовку темних кольорів.

Скористатися таким нововведенням вже можуть користувачі пристроїв на базі операційних систем iOS і Android. Появи темної теми інтерфейсу люди, які користуються Viber на постійній основі, чекали дуже давно, тому коли таке нововведення стало доступно, багато хто почав буквально стрибати від щастя. У Telegram підтримка режиму Dark Mode є ось уже як більш ніж півроку, а в WhatsApp вона може з’явитися в недалекому майбутньому, як тільки розробники виявляться готові до того, щоб впровадити подібне нововведення в свій сервіс.

Завантажити оновлений Viber можна з магазинів Google Play і App Store для пристроїв на базі платформ Android і iOS відповідно. В майбутньому команда розробників обіцяє додати в свій месенджер та інші важливі нововведення, які позитивно позначаться на досвіді використання всього продукту. Всі вони повинні стати доступні користувачам вже в нинішньому році, тоді як темний режим Dark Side, як його називає адміністрація сервісу, вже можна повноцінно використовувати без будь-яких обмежень.

Також буде цікаво:   Аппарат лазерной эпиляции — где лучше купить диодный лазер?