Щоб почути навколишні звуки досить лише торкнутися навушника.

Компанія Sony випустила повністю бездротові навушники WF-1000XM3. Їх головною особливістю стала краща в галузі функція шумозаглушення. За неї відповідають дві пари мікрофонів і спеціальний чіп QN1e, блокуючий сторонні звуки на всіх частотах.

Навушники отримали 6-мм драйвери і підтримку технології поліпшення цифрового звуку DSEE HX. До джерела сигналу вони підключаються через Bluetooth 5.0. Для швидкого сполучення кейс має чіп NFC.

Зовнішня поверхня навушників сенсорна. Дотиком можна моментально активувати функцію Quick Attention, що дозволяє чути навколишній світ. Це дозволить спілкуватися з ким-то поблизу, не знімаючи WF-1000XM3.

Мобільний додаток Headphones Connect дозволить використовувати і іншу цікаву функцію – Adaptive Sound Control. З її допомогою налаштовуються параметри відтворення з урахуванням ваших дій. Наприклад, можна задати різні профілі для поїздки в транспорті або прогулянок.

При повній зарядці з включеним шумопоглинанням автономність складе 6 годин. З зарядним кейсом можна розраховувати на 24 години. Якщо ж не використовувати шумодав, то ці цифри збільшуються до 8 і 32 годин відповідно.

Також є і функція швидкої зарядки через порт USB Type-C – 10 хвилин підживлення забезпечать півтори години автономної роботи.

Офіційна ціна Sony WF-1000XM3 склала 230 доларів. Старт продажів повинен відбутися вже в цьому місяці.

Також буде цікаво:   4 поширені міфи про ЖК-монітори, які багато хто вважає правдою