5 березня 2019 року, вдалося з’ясувати, що флагман Samsung Galaxy S10 провалився в продажах на домашньому ринку виробника, тому як за перший день продажів на новинку було оформлено лише 140 тисяч попередніх замовлень, а це дуже і дуже мало за сучасними мірками. Такі темпи продажів відчутно гірші, ніж у випущених на ринок раніше Galaxy S9 і Galaxy Note 9, що надійшли в продаж в 2018 році. Втім, вже є гіпотеза про те, чому флагмани бренду погано продаються в Південній Кореї.

Їх провал в продажах пов’язують з тим, що в даний час домашній ринок Samsung є єдиною в світі країною, де є мережа 5G. Оскільки новинки з лінійки Samsung Galaxy S10 не підтримують мережу п’ятого покоління, багато покупців вирішили їх не купувати, а дочекатися початку продажів спеціальної особливої ​​версії, яка повинна надійти в продаж у другому кварталі 2019 року. Ця модель виявиться в повній мірі сумісна з 5G, отримавши при цьому четверну основну камеру і повноцінний 3D-сканер особи.

Для порівняння, коли в Південній Кореї почали продаж Galaxy S9, в перший день продажів на нього оформили попереднє замовлення 180 тисяч покупців, а ось Galaxy Note 9 так і зовсім був проданий тиражем в 200 тисяч штук за перший день. І все це при тому, що Samsung Galaxy S10 набагато більш інноваційний смартфон, ніж будь-які більш старі моделі. Якщо місцеві жителі не хочуть купувати новинку не в зв’язку з тим, що в недалекому майбутньому на ринок вийде модель з підтримкою 5G, то у виробника явно великі проблеми, тому як він ризикує втратити вплив на домашньому ринку.

Також буде цікаво:   Apple анонсувала новий iPhone SE