Тепер ви легко зможете відокремити свій особистий час.

Інтернет зробив нас доступними 24 години на добу, через що межі особистого простору виявилися зруйновані. Будь-який співробітник може вас потурбувати, незважаючи на те, що робочий день вже закінчено або взагалі вихідні. Особливо, якщо це ваш начальник.

Компанія Google представила кілька нових опцій свого календаря, які допоможуть зберегти ваш спокій. Тепер можна явно вказати дні, коли ви перебуваєте поза офісом. Для цього слід виділити необхідну кількість днів і, коли з’явиться спливаюче вікно, щоб створити подію, вибрати опцію «Out of office».

Зазначені дні будуть виділені у всіх колег, з якими ви поділилися своїм календарем. Більш того, якщо хтось із співробітників запланує на ці дні зустріч або нараду з вашою участю, то він отримає сповіщення, що ви не зможете бути присутнім.

Друге нововведення стосується налаштувань робочого часу. Встановіть в настройках Google Calendar тривалість трудового тижня, а також час початку і закінчення робочого дня. Люди, які спробують запланувати зустрічі з вами за межами цих рамок, будуть проінформовані про те, що ви недоступні.

Нові функції Google Calendar стануть доступні для всіх користувачів G Suite протягом двох тижнів.

Також буде цікаво:   Sony представила компактний флагман Xperia 5