З’явилося оновлення мобільного клієнта Telegram для Android і iOS, що містить ряд цікавих функцій, про що повідомив Telegram.

Перш за все слід відзначити появу можливості заміни відправлену картинку і додавання до неї заголовків. Тепер, якщо ви помилково надіслали не ту фотографію, можна просто замінити її, не видаляючи всього повідомлення.

У Telegram вже давно існує можливість відправки голосових повідомлень. Якщо ваші друзі або колеги занадто захоплюються під час запису, то тепер є спосіб впоратися з цим. Просто натисніть на кнопку прискореного відтворення, щоб прослухати їх схвильоване дихання і мукання вдвічі швидше.

У багатьох з нас є в Telegram безліч підписок, які шкода видаляти, але читати немає часу. У них накопичуються десятки повідомлень, які відволікають своїми червоними значками від дійсно важливої ​​інформації.

Тепер з такими повідомленнями можна розправитися в один дотик. Просто потягніть назву каналу в списку вправо і відзначте всі повідомлення прочитаними.

Для користувачів Android команда розробників підготувала додаткові сюрпризи. Наприклад, тільки в цій системі з’явилася можливість створити посилання в тексті або повністю скасувати відправку повідомлення.

Також буде цікаво:   У Chrome для Android додали жест змахування