Український розробник Роман Малько створив застосунок для побачень онлайн під назвою Mmeet. Поки що він перебуває на етапі бета-фази й доступний лише в Google Play, знайти можна за посиланням.

Ідея програми з’явилася ще у 2018 році, під час перегляду кліпу Wildfire британського дуету Seafret. За словами розробника, мета застосунку – створити максимально реальний образ партнера і його «психологічний портрет».

Застосунок пропонує питання, а відповіді користувачі записують на камеру. Ці відповіді з’єднують в одне відео, яке побачить потенційний партнер. Цю функцію відкриють лише після того, як користувачі лайкнуть фото одне одного.

Якщо обидва користувачі вподобали відео одне одного, вони можуть домовитися про зустріч, вибравши час і місце в застосунку. Один користувач може запропонувати, а інший прийняти або запропонувати своє.

«Плюси – мінімум часу в застосунку, максимум інформативності. Мінус – можливий бар’єр записати про себе відео… Це щось на кшталт speed dating, але онлайн», – коментує розробник.

Також буде цікаво:   Ілон Маск планує перейменувати Twitter на X