Не всі програми однаково корисні. Деякі з них не тільки гальмують роботу пристрою, але і приносять безліч лих. Список тих додатків, які треба терміново видалити.

Експерти склали список з трьох категорій додатків, яким не місце у вашому смартфоні.

Мало хто користується встановленими програмами. Найчастіше вони абсолютно марні, адже в Google Play є тисячі зручних і перевірених часом аналогів. Втім, вони встановлюються лише тому, що Google хоче просувати свої сервіси.

Підхопити вірус на Android насправді вкрай важко. Для цього потрібно самостійно включити можливість встановлювати програми з сумнівних джерел, повзати по сумнівних сайтів. Антивіруси для смартфона – це даремна штука. Вони будуть тільки завантажувати ваш смартфон непотрібними функціями, тим самим споживаючи величезну кількість ресурсів.

Google Play зустрічається маса “корисних” додатків, пропонують прискорити інтернет, звільнити оперативну пам’ять, розігнати процесор, продовжити час автономної роботи і т. д. Однак, насправді це обман, і вони не видаляють всі непотрібні файли з вашого смартфона. Робити це варто самостійно.

Також буде цікаво:   В українському "Яндексі" з'явилася серйозна проблема