Telegram випустив оновлення: тепер можна буде реєструватися без SIM-картки та налаштовувати автоматичне видалення повідомлень.

РЕЄСТРАЦІЯ БЕЗ SIM-КАРТИ

У Telegram користувачі самі контролюють, хто може бачити їхній номер і чи дозволено іншим знаходити їх за номером телефону. Тепер можна мати акаунт Telegram БЕЗ SIM-КАРТКИ та входити до нього за допомогою АНОНІМНИХ НОМЕРІВ, доступних на блокчейн-платформі Fragment.

АВТОМАТИЧНЕ ВИДАЛЕННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ

Telegram запровадив можливість самознищення повідомлень ще у 2013 році. Користувачі можуть видаляти для обох сторін будь-які повідомлення, які вони надсилають або отримують, не залишаючи жодних слідів. Тепер ви можете встановити глобальний таймер автовидалення для автоматичного очищення всіх нових чатів.

ГІЛКИ 2.0

Попереднє оновлення надало адміністраторам великих груп можливість організовувати обговорення за темами, обʼєднуючи класичні інтернет-форуми з новітніми технологіями обміну повідомленнями. Тепер ця функція доступна для груп від 100 учасників і більше.

«Групи з гілками відкриваються у зручному режимі з двома колонками, аби ви могли отримати доступ до інших чатів так само швидко, як і раніше. Щоб перейти до останньої гілки прямо зі списку чатів, просто торкніться нової кнопки з останнім повідомленням», – кажуть у компанії.

Також додали функцію «агресивна фільтрація спаму», можливість генерувати тимчасові QR-коди, щоб краще додаватись один до одного у програмі, та кілька функції щодо інтерактивних емодзі.

Також буде цікаво:   Чехія готова видавати візи українським заробітчанам