Південний машинобудівний завод імені А.М.Макарова і Херсонський державний завод «Паллада» разом планують побудувати першу в Україні плавучу платформу для запуску ракет.

«Україна не має власного космодрому, хоча “Південмаш” спеціалізується на ракетобудуванні та здійснює зовнішньоекономічну діяльність з 23 країнами, у тому числі Європи. Нам давно потрібна власна площадка для запуску ракет, і створити її можна на Херсонщині», – повідомив генеральний директор підприємства Сергій Войт Укрінформу

Він також розповів, що нещодавно спілкувався з колективом заводу «Паллада», на якому виготовляють плавучі споруди. Там готові до співпраці, підкреслив Войт.

«Наші інженери шукали варіанти, розглядали багато питань. Необхідно все враховувати, адже деякі країни проти того, щоб над ними запускали ракети. Спільно з Укроборонпромом ми вирішили зробити таку платформу на херсонському підприємстві “Паллада”», – пояснив керівник підприємства.

Також буде цікаво:   У Telegram відреагували на заклик бойкотувати програму через «співпрацю Дурова з російським режимом»